jandrabek.

Kontakt

Nic není nemožné..

WordPress SpecialistaKdyž víte co chcete

WordPress stránky na míru

Potřebujete zcela nové webové stránky? Připravím s grafikem design na míru a vytvořím responzivní webové stránky, které budou rychlé, perfektně optimalizované a úspěšné!


Pixel Perfect

Stránky podle návrhu

Máte vlastní design, který Vám připravil grafik a potřebujete podle něj vytvořit nový web? Připravím ,,pixel perfect“ stránky, tedy takové, které budou přesně odpovídat dodanému návrhu.

Vylepšujeme a ladíme

Úpravy vašich stránek

Máte fungující stránky, ale potřebujete je trochu vylepšit nebo doplnit nějaké funkce? Můžeme se domluvit pouze na dílčích úpravách stávajícího webu.


Google mě nenajde

Optimalizace a SEO

Máte stránky, ale nepřinášejí Vám požadované výsledky? Pomohu s optimalizací stránek pro vyhledávače, abyste si zlepšili pozice a zvýšili konverze.

Roboti útočí

Zabezpečení stránek

Stránky ve WordPressu jsou velmi častým cílem útoků a bývají napadeny. Problém není v systému, ale v tom, že někdo zanedbal bezpečnost. Pomohu se zabezpečením webu a případným odvirováním, aby se to již neopakovalo.


Nikdo nechce čekat

Zrychlení webu

Pomalé strány znamenají ztrátu návštěvnosti. Problém může být v hostingu, ale velmi pravděpodobně nemáte jenom dobře optimalizované stránky a právě s tím Vám mohu pomoci.

Nezávazná poptávka služeb

Odesláním formuláře berete na vědomí, že uvedené osobní údaje nejsou ukládány do databáze ani sdíleny s třetími stranami a budou využity výhradně za účelem komunikace pro navázání případné spolupráce.
Odeslat nezávaznou poptávku

The form was sent successfully.
An error occured.