jandrabek.

Kontakt

Něco málo o mně

Podívejte se, jak šel můj webový čas a jaké zkušenosti mám za sebou.
 • 2021Přechod na Bricks
  Nadále vyvíjím weby na Elementoru, ale stále sílící tlak na rychlost načítání stránek mne motivoval k tomu, abych vyzkoušel poměrně mladý Bricks Builder, pomocí kterého vytvářím stránky dosahující 100% Performance v Google Pagespeed Insights.
 • 2018Založení firmy pageart s.r.o.
  Založil jsem společnost pageart s.r.o., ve které vytváříme webové stránky a eshopy většího rozsahu především pro střední a větší firemní klienty.
 • 2017Přechod na Elementor
  Stále více klientů požadovalo vytvoření webu přesně dle dodaného návrhu a tento úkol byl pomocí Divi builderu příliš komplikovaný, protože nedisponoval Theme Builderem, který by umožnil vytvářet rozvržení pro archivy přístpěvků, vlastní hlavičky, patičky nebo detaily příspěvku. Proto jsem se rozhodl přejít na Elementor, který byl podstatně dál a ukázalo se, že mi pomohl nejenom funkcemi, ale především usnadnil celkově práci a zrychlil tvorbu webů.
 • 2011Práce ve společnosti eShopSystem s.r.o.
  Nastoupil jsem na pozici technické podpory ve společnosti eShopSystem s.r.o., která se zaměřovala na tvorbu webových stránek a eshopů ve vlastním redakčním systému.